неділя, 29 вересня 2013 р.

Вагнер. Мара Курочка. Нявкаючі дівчата. Соколики. Балаканина.

Сьогодні ранок почався о 05.00, о 8.30 я вперше відкрила очі з накладними пучочками вій - няяя!)) Потім мені поколупав пальці, поцарапав і трохи не обкакав, але не попав (юху!) малююсінький, але гоноровий та вибагливий позер - соколик. Він кричав, тріпав крилами, і висів догори ногами, але краще ніж будь-яка модель позував перед камерою) А потім налетів дощ, град, потім знов, і боячись за взяте у Івушкі  плаття, я все ж поплакала над велеокими совушками і відпустила їх додому.

(соколик з розплідника WTS Андрея Быченко, візаж та зачіски Виктория Комарова и Нинуся Подлисецкая, огр  Олян Некрасова )


 Вчора, ми таки вичекали гарного сонця, мене таки дочекалась купа кияно-херсонських дівчат, і ми таки мяукали на даху (інтригує, дивує?)) То є для конкурсу тизерів на "Молодість". Потім покажу) І Я врешті побачила КРИИИЖНОГО. ))
Позавчора ми з Миколою були на спільній україно-німецькій постановці "Летючий Голландець" Вагнера за оригінальними партетурами. Опера. Що хочу відзначити, я мабуть фанат. Вперше і до позавчора єдине була в одеській опері в 5-тому класі.  всі спали. вчителі, однокласинки, а я просиділа все дійство трохи з не відкритим ротом, намагаючись схопити все те, що діялось на сцені. Чи то я була така дрібна, чи справді одеська зала більша. Правда тоді я була в похідному светрі і джинсах, але пофоткалась, а недавно я понакручувала собі "косичок" на голові, одягнула плаття і не пофоткалась - растьом) Постановка. Одразу і не скажеш. Зацікавлювало, мені так подобається оцей ефект, багатоцетрової дії, коли ти весь час на дрібних гілочках, аби не випустити чогось важливого, тому що і там і тут, щось паралельно відбувається, і притягує погляд, а загалом розумієш, що важливого то не пропустиш, але якийсь настрій можеш недоуловити, якусь дрібничку випустиш і все, один колір з веселки випаде. і люблю паралельно думати, чи саме цього ефекту в свідомості глядача хотіли досягти постановники? Якщо так, значить, вони розуміють, що ти можеш не все побачити, але маєш все відчути, значить можна розслабитись і насолоджуватись, але за хвилину краємо ока помічаєш, що на плече штурмана лягає біла рука нізвідки, і ти знову випускаєш з уваги те, що проектор все змінює пейзаж. І змагання за вашу увагу між музикою, неймовірними голосами, і рухом. Тканина, що зацікавила мене своїми якостями, збирається в маленьку кульку, що можна тримати в долонях і вмить розтягується на всю сцену, ховаючи привидів-хвиль. Мрія і трагедія, і співзвучність почуттів. Хвала.
А ще за день була прес-конференцією. І я відкрила для себе неординарну, цікаву та яскраву Мару - німецьку постановницю. Хоча щодо її німецькості треба щось покопати, бо на прізвище вона Курочка) Вона така емоційна, харизматична, щира, так легко про все розповідає. Я тепер її люблю)

Так шо так) Живіть і не витрачайте часу дарма.)

Немає коментарів:

Дописати коментар