вівторок, 27 серпня 2013 р.

Ельф і хоррор) перший досвід.

Как ви дакатілісь до такой жизні???
Планувалося - один образ - вийшло 2. Ні, не правильно - нічо не планувалось.) Тільки однієї ночі я натрапила на повідомлення а-ля "дівчатонька є один вільний образ, без інтиму, просто казковий, пишіть, чекаю!!!" щось в тому дусі. Заходжу, дивлюсь - фотодвіж "дівічник", деякі орази вимагають певного стану відвертості і т.д. Сиджу, дивлюсь, думаю : "ну, цей же образ без відвертості" (а воно мене тривожить, бо я схудла так страшно, і думаю буду жахливо виглядати в такому разі). Ай! да ладна! напишу!)


Подія супер! Фотографи - чародії! Дашка (Червона Ворона) - справжня ворона червона.) Вона - тобіш головний стиліст, організатор, монтер, візажист, рятувальник, підбадьорюючий, натхненник встигала одночасно десь тримати  світло, когось гримувати і витягати з води модель, що не вміє плавати, тим часом ліваю рукою, вона видзвонює інших моделей, а правою ногою підшуковує потрібний реквізит. Словом дівчина - енергетик.) Загалом народ зібрався весь такий позитивний і добрий. Я просто знаходилась там і отримувала задоволеннявід одного лишень споглядання.
А потім почались сюрпризи)
Вопщем, шо Вороні я так сподобаюсь, я не очікувал) Вопщем, що таки одразу і топлес я знімусь я теж атнють не очіквала. Вопщем, що фотографи все це так круто закарбують!
 Отак побула я ельфьонком, дитиною лісу, чи то принцесою якогось дикого племені, а потім не прийшла заявлена модель і я вже в сутніках вечірнього Китаєво, напівгола, трясусь і крокую на болото.)

А результати вже оцінюйте ви)
Організатор Червона Ворона https://vk.com/chvproduction, а далі під фото подаватиму інфо щодо фотографів

Фотограф https://vk.com/zhogol_photo

Фотограф https://vk.com/zhogol_photo

Фотограф https://vk.com/zhogol_photo

Фотограф: Марина Хоменко https://vk.com/x.maryna 

Фотограф: Тисейко Анна https://vk.com/id11046653

Фотограф: Сабина Ховхун http://vkontakte.ru/club21899611

Фотограф: Сабина Ховхун http://vkontakte.ru/club21899611

І вітайте Хоррор!
фотограф https://vk.com/x.maryna


фотограф https://vk.com/x.maryna

фотограф https://vk.com/x.maryna

фотограф https://vk.com/x.maryna

Фотограф https://vk.com/v.another


Так шо отакот)Ні, звичайно назвати це абсолютно першим досвідом буде не правильно. Бо я приймала якось ще участь у фотосесії) Років у 13-ть, тоді компанія дівчат, котрі організувались в театр мод під керівництвом однієї херсонської дизайнерки, котра зараз є успішним діджеєм, зібрались в неї на хаті, заппросили мою сестру і її чоловіка і влаштувалась у нас фотосесія))) Потім я була на фотосесії однієї художниці, було багато фарб, тканин і емоцій, але художниця десь загубилась і фото я так і не бачила.
Немає коментарів:

Дописати коментар